من ممنون هستم !

_دیدم یکی زیر عکسش کپشن نوشته: حیف وقتی که برای تو حروم کردم.

_یه مدت منم این حس وحال رو داشتم.ولی واقعا مگه میشه بدون تجربه کردن یه سری چیزا، اویزه گوش برای خودت درست کنی.

من ممنون اون دسته از ادم های هرچند خیلی محدودی هستم که همچین تجربیات گهرباری رو برام ساختن.

1_ادم ها تاریخ انقضا دارن .وقتی به هردلیلی رفتن برگشتن تو رابطه قبلی عین خوردن بالااورده خودمونه !

2- من فهمیدم نرود میخ اهنی درسنگ .هرکسی لایق چیزی هست که داره چون اگه دوسشون نداره حتما شرایطشو تغیر میده واگه عادت کرد به تکرار مکررات حیفه که تو اونو از باتلاقش بیاری بیرون چون یا بیخودی انرژیت صرف میشه ودوباره برمیگرد تو لجن خودش یا دستت رو میکشه وباخودش میبره تو باتلاق خودش.

3_تحت هیچ شرایطی تو رودربایستی نمونم.وقتی کسی هیچ رقمه برام فایده نداره نه بهم ارامش میده نه بودنش لذت ، حیفه که تو ثانیه ای براش حروم کنی وکاری رو بکنی که فردا عین سگ پشیمون بشی.

4_ وقتی با یکی فرق دارم یعنی فرق دارم .وحتما کاری که اون میکنه خوشایند من نیست.دوتا از نزدیکهام یه عادت مشترک دارن .تا شماره تلفن بقال سرکوچه رو سیو دارن.وقتی از کسی خوشت نمیاد وعین بقیه هم نیستی که بخای برای کسی مزاحمت ایجاد کنی باید تو کانتکتت شماره هایی باشه که حداقل سالی 4 بار باهاشون درارتباطی وگرنه نگه داشتن شماره خیلی خیلی کاربیخودیه.نهایت یه گوشه تو کاغذ یادداشتش کن.پاک کن ببین په حس خوبی بهت دس میده.شماره دوستای کارشناسیم رو پاکیدم ودیدم به به چه حس خوبی.

5_ کسی بخاد یه کاری رو برات بکنه دنبال دلیل نمیگرده برات انجامش میده ولی اگه نخاد هزارتا دلیل برات میاره.

.......خیلی هست بخام لیست کنم.ولی من ممنون همون تعداد محدود از ادم هایی هستم که وقتم رو بیخودی صرفشون کردم چون تجربیاتی به دست اوردم که امکان نداره دوباره همون اشتباهات روتکرار کنم.

مشخصات

• منبع: http://ladyhome1.persianblog.ir/post/1067
  • کلمات کلیدی: شماره ,خیلی ,میده ,برات ,نداره ,دارن ,دارن وقتی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها