(بدون عنوان)

_دیشب اولین دفعه خبر رو از تو گروه بچه های یونی فهمیدم.اولش فک کردم شوخیه.تا اینکه همسری هم تاییدش کرد.

_سوال همه هم مبنی بر این بود که نکنه دانشگاه تعطیل بشه وپس ما درس نخونیم ...خخخ

هی من گفتم اولا دانشگاه ما فرق میکنه با ازاد.درثانی تا فردا که مدیریت سایت واطلاعات بیاد سرکار وبخاد اعلامیه تو سایت بزنه هیچی مشخص نیست.یعنی حداقلش اینه که امتحان امروز لغو نیس وکسانی که امروز امتحان دارن باید بخونن دیگه.

_دوستمم پرسید بازم گفتم تا فردا هیچی معلوم نیست درثانی دانشگاه ما خیلی فرق میکنه واگه لغویی درکارباشه فقط برای یه روزه.پس بهتره بشینه بخونه واین همه تو گروه نباشه که هی پیام از اینورواونور وکانال های دیگه توش فروارد میکنن مبنی بر عزای عمومی وتعطیلی وال وبل.

_اتفاقا همینطور هم شد امروز تو سایت اعلام کردند که فقط ازمون های روز سه شنبه لغو.یعنی من شانس ندارم وروز بعدش که ازمون دارم باید عین بچه ادم برم وامتحان بدم.

_دیشب ده خط درمیون همین بود تواینستا.یعنی ده خط تسلیت گفته  بودند یا چیزی شبیهه این اما برعکسش...یه نفر هم هی عکس وسوال که بله خره درس بخونیم یا نه ؟امتحان هست یا نه ؟خخخ

_من به هاشمی رای داده بودم والانم اصلا از کاری که کردم پشیمون نیستم اون موقع بهترین کاربود همونطور که به خاتمی رای دادم ودیگه رای به هیچ کسی ندادم.

مشخصات

• منبع: http://ladyhome1.persianblog.ir/post/1078
  • کلمات کلیدی: یعنی ,سایت ,دانشگاه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها